Dział Rozliczeń Projektów Krajowych

Dział zajmuje się księgowaniem i rozliczaniem krajowych prac badawczych, płatnych z:

  • działalności statutowej,
  • grantów przyznawanych prze MNISW, NCN, NCBR
  • stypendiów i subsydiów FNP,
  • innych umów krajowych.

Pracownicy działu

Kierownik
mgr Monika Sokołowska

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 48
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 26
E-mail monika.sokolowska@uj.edu.pl

 

Zastępca Kierownika
mgr Barbara Gaik

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 14 07
E-mail barbara.gaik@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Zastępca kierownika, rozliczanie grantów krajowych

 

Zastępca Kierownika
mgr Jolanta Jachowicz

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 48
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 28
E-mail jolanta.jachowicz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Zastępca kierownika, rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Beata Krzyżek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 45
E-mail beata.krzyzek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Barbara Boratyn

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 15 61
E-mail barbara.boratyn@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Małgorzata Cieślak

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 61
E-mail malgorzata.cieslak@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

Jolanta Rola

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 60
E-mail jolanta.rola@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie, archiwizacja dokumentów

 

mgr Aneta Szych

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 11 81
E-mail aneta.szych@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

Agnieszka Sadko

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 25
E-mail agnieszka.sadko@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Ewa Szajdek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 11 75
E-mail ewa.szajdek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie subwencji (część badawcza), księgowanie

 

mgr Małgorzata Magdziarz

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 15 73
E-mail malgorzata.magdziarz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
księgowanie

 

mgr Katarzyna Sieja

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 17 09
E-mail katarzyna.sieja@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie subwencji (część badawcza), księgowanie

mgr Katarzyna Bociek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 55
E-mail katarzyna.bociek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie subwencji (część badawcza), księgowanie

 

mgr Marlena Nawara

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 25
E-mail marlena.nawara@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Katarzyna Radoń

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 57
E-mail katarzyna.radon@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Klaudia Górka

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 56
E-mail klaudia.gawinska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych


 

mgr Katarzyna Klimek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 25
E-mail k.kieronska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Agata Kruczek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 54
E-mail agata.kruczek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

lic. Małgorzata Jakubus

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 58
E-mail malgorzata.jakubus@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

mgr Joanna Boroń

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 47
E-mail j.boron@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

mgr Edyta Sokołowska

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 62
E-mail e.sokolowska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

mgr Barbara Leks-Wojtaszkiewicz

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 59
E-mail barbara.leks-wojtaszkiewicz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie