Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pion Kwestora

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dział Rozliczeń Projektów Krajowych

Zadania działu

Do obowiązków Działu Rozliczeń Projektów Krajowych należy prowadzenie rachunkowości Uniwersytetu oraz jego jednostek organizacyjnych w zakresie:
  • projektów krajowych (m.in. finansowanych przez NCN, NAWA, NCBiR, MNISZW)
  • prac naukowo-usługowych finansowanych ze środków krajowych (K/KDU*)
  • prac naukowo-badawczych finansowanych z dotacji (m.in. SPUB )

Pracownicy działu

Kierownik

mgr Monika Sokołowska
ul. Gołębia 24 pok. nr 48, 31-007 Kraków
(12) 663 10 26
monika.sokolowska@uj.edu.pl

 

Zastępca Kierownika

mgr Jolanta Jachowicz
ul. Gołębia 24 pok. nr 48, 31-007 Kraków
(12) 663 10 28
jolanta.jachowicz@uj.edu.pl

Pozostali pracownicy

mgr Beata Krzyżek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 45
beata.krzyzek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

Barbara Boratyn
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 15 61
barbara.boratyn@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

Małgorzata Cieślak
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 61
malgorzata.cieslak@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

mgr Aneta Szych

ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 11 81
aneta.szych@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

Agnieszka Sadko
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 14 07
agnieszka.sadko@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Ewa Szajdek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 11 75
ewa.szajdek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
księgowanie.

mgr Małgorzata Magdziarz
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 15 73
malgorzata.magdziarz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

mgr Marlena Nawara
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 56
marlena.nawara@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Katarzyna Radoń
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 57
katarzyna.radon@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Klaudia Górka
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 56
klaudia.gawinska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Katarzyna Klimek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 25
k.kieronska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Agata Kruczek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 54
agata.kruczek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Joanna Boroń
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 47
j.boron@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie