Pilotażowe wdrożenie oraz wyznaczenie jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu elektronicznej akceptacji dokumentów zakupu w systemie SAP (workflow faktur).

Informujemy, że zgodnie z Pismem okólnym nr 5 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 28 lipca 2021 roku w sprawie: pilotażowego wdrożenia oraz wyznaczenia jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu elektronicznej akceptacji dokumentów zakupu w systemie SAP (workflow faktur), od dnia 13 września 2021 r. zmienia się sposób akceptacji dokumentów zakupu we wskazanych jednostkach Uniwersytetu. Od dnia 2 listopada 2021 r. kolejne jednostki organizacyjne UJ zostaną włączone do procesu, natomiast od dnia 1 stycznia 2022 r. dokumenty zakupu będą procedowane przez wszystkie jednostki organizacyjne UJ wyłącznie w formie elektronicznej.

Pismo okólne nr 5 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 28 lipca 2021 roku w sprawie: pilotażowego wdrożenia oraz wyznaczenia jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu elektronicznej akceptacji dokumentów zakupu w systemie SAP (workflow faktur).