Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyznaczenie kolejnych jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących od dnia 2 listopada 2021 r. w pilotażowym wdrożeniu elektronicznej akceptacji dokumentów zakupu w systemie SAP (workflow faktur).

Informujemy, że zgodnie z Komunikatem nr 29 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 15 października 2021 roku w sprawie: wyznaczenia jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu elektronicznej akceptacji dokumentów zakupu w systemie SAP (workflow faktur) od dnia 2 listopada 2021 roku kolejne 32 jednostki organizacyjne UJ zostaną włączone do procesu. Jednocześnie przypominamy, iż od dnia 1 stycznia 2022 r. dokumenty zakupu będą procedowane przez wszystkie jednostki organizacyjne UJ wyłącznie w formie elektronicznej.
Pliki do pobrania
pdf
Komunikat nr 29 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 15 października 2021 roku w sprawie: wyznaczenia jednostek organizacyjnych UJ uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu elektronicznej akceptacji dokumentów zakupu w systemie SAP (workflow faktur) od dnia 2 listopada 2021 roku.