Terminy składania dokumentów rozliczeniowych dotyczących 2021 roku.

Informujemy, że zgodnie z Komunikatem nr 32 Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 10 listopada 2021 roku w sprawie: terminów składania dokumentów rozliczeniowych dotyczących 2021 roku, wyznaczone zostały nieprzekraczalne daty m. in.  rozliczenia Kart Visa Business Elektron, kart Visa Business, dokumentacji wyjazdów krajowych i zagranicznych, jak również wskazane zostały terminy dostarczenia protokołów kontroli stanu wartości pieniężnych gromadzonych w jednostce, protokołów inwentaryzacyjnych, dokumentów dot. rozliczenia z dostawcami i odbiorcami oraz projektów (w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej). Wskazane w Komunikacie terminy dotyczą dokumentów procedowanych elektronicznie i papierowo. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie ustalonego terminarza.
Komunikat nr 32 Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 10 listopada 2021 roku w sprawie: terminów składania dokumentów rozliczeniowych dotyczących 2021 roku.