Obowiązki związane ze sprzedażą towarów i/lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz obowiązki związane z ewidencją sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących.

Informujemy, że zgodnie z Komunikatem nr 42 Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 29 grudnia 2021 roku w sprawie: obowiązków związanych ze sprzedażą towarów i/lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz obowiązków związanych z ewidencją sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących wskazano m.in. przypadki konieczności ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących, jak również obowiązek zapewnienia klientom od dnia 1 stycznia 2022 roku możliwości dokonania zapłaty przy użyciu instrumentu (terminala) płatniczego.
Komunikat nr 42 Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 29 grudnia 2021 roku w sprawie: obowiązków związanych ze sprzedażą towarów i/lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz obowiązków związanych z ewidencją sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących