Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Pion Kwestora

Web Content Display Web Content Display

Sekcja ds. Weryfikacji i Kontroli

Zadania sekcji

  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów finansowych (faktur, not księgowych, delegacji służbowych oraz innych dowodów księgowych)
  • kontrola prawidłowość opisania i merytorycznego zatwierdzenia
  • kontrola dokumentów w zakresie stosowania procedur dotyczących zamówień publicznych i innych procedur wewnętrznych
  • weryfikacja wniosków w sprawie zawarcia umów o dzieło/zlecenie
  • weryfikacja wniosków o uruchomienie postępowania o zamówienie publiczne

Pracownicy sekcji

Kierownik

mgr Agnieszka Lasek-Janowska
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 10 95
agnieszka.lasek-janowska@uj.edu.pl

Zastępca kierownika

Teresa Wełyczko
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 11 91
teresa.welyczko@uj.edu.pl

 

Pozostali pracownicy

mgr Agnieszka Kubica-Karcz
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 10 03
agnieszka.kubica-karcz@uj.edu.pl

 

mgr Adam Gerczycki
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 11 68
adam.gerczycki@uj.edu.pl

 

mgr Rafał Sałocha
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 14 62
rafal.salocha@uj.edu.pl

 

mgr inż. Robert Michalik
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 12 53
robert.michalik@uj.edu.pl

 

Justyna Celary
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 11 78
justyna.celary@uj.edu.pl

 

mgr Monika Klima
ul. Gołębia 24 pok. nr 8, 31-007 Kraków
(12) 663 11 44
monika.klima@uj.edu.pl