Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Dział Rozliczeń Projektów Krajowych

Zadania działu

Dział zajmuje się księgowaniem i rozliczaniem krajowych prac badawczych, płatnych z:
  • działalności statutowej
  • grantów przyznawanych prze MNISW, NCN, NCBR
  • stypendiów i subsydiów FNP
  • innych umów krajowych

Pracownicy działu

Kierownik

mgr Monika Sokołowska
ul. Gołębia 24 pok. nr 48, 31-007 Kraków
(12) 663 10 26
monika.sokolowska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Bieżący nadzór nad prawidłowym obciążeniem kosztów, nakładów wg. dokumentacji księgowej.

Zastępca Kierownika

mgr Barbara Gaik
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 14 07
barbara.gaik@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Zastępca kierownika, rozliczanie grantów krajowych.

Zastępca Kierownika

mgr Jolanta Jachowicz
ul. Gołębia 24 pok. nr 48, 31-007 Kraków
(12) 663 10 28
jolanta.jachowicz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Zastępca kierownika, rozliczanie grantów krajowych.

Pozostali pracownicy

mgr Beata Krzyżek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 45
beata.krzyzek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

Barbara Boratyn
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 15 61
barbara.boratyn@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

Małgorzata Cieślak
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 61
malgorzata.cieslak@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

Jolanta Rola
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 60
jolanta.rola@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie, archiwizacja dokumentów.

mgr Aneta Szych
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 11 81
aneta.szych@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

Agnieszka Sadko
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 25
agnieszka.sadko@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Ewa Szajdek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 11 75
ewa.szajdek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie subwencji (część badawcza), księgowanie.

mgr Małgorzata Magdziarz
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 15 73
malgorzata.magdziarz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

mgr Katarzyna Sieja
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 17 09
katarzyna.sieja@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie subwencji (część badawcza), księgowanie.

mgr Katarzyna Bociek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 55
katarzyna.bociek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie subwencji (część badawcza), księgowanie.

mgr Marlena Nawara
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 25
marlena.nawara@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Katarzyna Radoń
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 57
katarzyna.radon@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Klaudia Górka
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 56
klaudia.gawinska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Katarzyna Klimek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 25
k.kieronska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

mgr Agata Kruczek
ul. Gołębia 24 pok. nr 47, 31-007 Kraków
(12) 663 10 54
agata.kruczek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

lic. Małgorzata Jakubus
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 58
malgorzata.jakubus@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

mgr Joanna Boroń
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 47
j.boron@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

mgr Edyta Sokołowska
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 62
e.sokolowska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

mgr Barbara Leks-Wojtaszkiewicz
ul. Gołębia 24 pok. nr 46, 31-007 Kraków
(12) 663 10 59
barbara.leks-wojtaszkiewicz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie